Klasik Doğramalar

Alüminyum doğramalar yüzlerce renk ve doku alternatifi, su ve hava geçirimsizlik performans değerleri, ısı yalıtım performansı, akustik yalıtım, statik mukavemet, yangın dayanımı vb. birçok konuda rakiplerinin çok ilerisindedir. Aksesuar kalitesiyle uzun yıllar sorunsuz hizmet verebilmektedir. Genel olarak ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak ikiye ayrılan alüminyum doğramalarda farklı genişliklerde ısı bariyeri alternatifi ile bölgesel iklim koşullarına uygun alternatif seriler bulunabilmektedir. Yüksek açıklık ihtiyaçları, yangın dayanımı, hırsızlık güvenliği, kurşun geçirmezlik, akustik talepler vb. ihtiyaçlar doğrultusunda özel çözümlere sahiptir.

Sürme Doğramalar

Alüminyum doğramalar sürme sistem alternatifi en fazla olan doğrama çözümleridir. Isı ve su performansı düşük ancak ekonomik basit sürmeler, yalıtım değerleri çok yüksek kaldır & sür doğramalar, sürme ve vasistas açılımı birlikte sunabilen çek & sür doğramalar, yüksek performanslı bir alternatif olarak yeni ortaya çıkan Ecoslide sürmeler gibi çok zengin ürün çeşitliliğine sahiptir.

Diğer Açılım Çözümleri

Müşteri taleplerinin tam olarak karşılığını bulabilmek adına geliştirilmiş pivot açılım, giyotin pencereler, kayar katlanır doğrama sistemleri firmamız tarafından başarıyla uygulanmıştır.