Döner Kapılar

Bir prestij unsuru olarak değerlendirilen otomatik döner kapılarda, yalıtım, fonksiyonellik ve güvenlik kriterlerinden taviz vermeden, sektörün önde gelen döner kapı üreticileri ile çalışıyoruz. Alüminyum tamburlu, paslanmaz gövdeli, cam tavanlı, panik break özellikli, otomatik kayar kapılı vb. birçok farklı tip ve ölçüde döner kapı uygulamasına ait referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Motorlu Panjur Uygulamaları

Güneş koruması, hırsız güvenliği, konfor nedenleriyle tercih edilen panjur sistemlerinde lamel ebatları, kontrol sistemi (buton, kumanda, otomasyon vb.), kutu yalıtımı, uygulama detayları özenle çözülmesi gereken konulardır.

Otomatik Kayar Kapılar

Piyasada çoğunlukla “Fotoselli Kapı” olarak bilinen otomatik kayar kapılar en çok kullanılan otomatik geçiş sistemleridir. Butonlu, radarlı, kart kontrollü vb. birçok kontrol elemanı ile aktive edilen otomatik kayar kapılarda sektörün önde gelen üreticileri ile çalışıyoruz. Çok çeşitli ölçüler, klasik çift kanat, tek kanat, teleskobik açılır, panik break özellikli, inox askılı, paslanmaz görünümlü vb. özelliklerde yüzlerce otomatik kayar kapı referansımız bulunmaktadır.